Обади ни се
02 961 32 36

Меню
Меню

Колдрекс (Coldrex) Джуниър Хот Дринк саше x10

При симптоми на настинка и грип

 
Колдрекс (Coldrex) Джуниър Хот Дринк саше x10
Watermark

Колдрекс (Coldrex) Джуниър Хот Дринк саше x10

При симптоми на настинка и грип

 
Категория: Лекарства без рецепта Производител: Omega Pharma
Моля, първо изберете разновидност.
7,60 лв. Налично
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
Изберете нас защото:
  • 96.1% от клиентите ни са Доволни от обслужването,
  • 98.7% от нашите клиенти биха ни Препоръчали на техен познат,
  • Поръчки над 60 лв. пристигат с Безплатна доставка,
  • Може да проверите своята пратката преди да я приемете,
  • Ние сме Законна интернет аптека.

Показания на ...:

Дозировка на ...:

 

Противопоказания на ...:

 

Лекарствен продукт без лекарско предписание!
Преди употреба прочетете листовката!

В листовката на ... ще намерите отговори на:

  1. Какво представлява ... и за какво се използва?
  2. Какво трябва да знаете преди да приложите ...?
  3. Как да приложите ...?
  4. Възможни нежелани реакции?
  5. Как да съхранявате ...?
  6. Съдържание на една опаковка и допълнителна информация?

Притежател на разрешението за употреба: ...

Производител/Произход: …

Листовка за пациента от ИАЛ

 

Съобщаване на нежелани лекарствени реакции:

Ако сте получили някаква нежелана лекарствена реакция от ..., уведомете Вашия лекар, фармацевт или медицинска сестра.
Може да съобщите и директно на Изпълнителната Агенция по Лекарствата по пощата, телефона или чрез електронния формулар за съобщаване на нежелани реакции:
ул. "Дамян Груев" №8
1303 София
02 890 34 17

Формуляр за съобщаване на нежелани лекарствени реакции от немедицински лица.

Съобщавайки за нежелани реакции давате своя принос за събиране на повече информация относно безопасността на ....

Прочетете защо е важно да съобщавате за НЛР.

Колдрекс (Coldrex) Джуниър Хот Дринк саше x10

Колдрекс (Coldrex) Джуниър Хот Дринк саше x10

7,60 лв. Налично
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
Колдрекс (Coldrex) Джуниър Хот Дринк саше x10
Колдрекс (Coldrex) Джуниър Хот Дринк саше x10
Paracetamol (Парацетамол)300 mgPhenylephrine hydrochloride (Фенилефрин хидрохлорид)5 mgVitamin C Ascorbic acid (Витамин Ц Аскорбинова киселина)20 mg

Omega Pharma

2017-12-08T13:16:10+02:00
7.60 7.60 BGN 1
50 50 KGM
() 7.60 BGN Лекарства без рецепта In Stock 1COLDPV28GSK
Сравнение на продукти

Нашият онлайн магазин използва така наречените „Бисквитки“. Научете повече за нашата политика за поверителност и нашата политика за Бисквитки.